на живо

Наш футболист отпразнува рождения си ден с Галена (СНИМКА)

Избра пазарджишка дискотека за партито

Божидар Краев отпразнува 26-ия си рожден ден с Галена! Футболистът на новозеландския Уелингтън Финикс, който в момента се наслаждава на почивката си у нас, избра за партито пазарджишка дискотека.

Така фолкдивата весели Краев и компанията му. "Най-добрата певица", написа бившият играч на датския Мидтиланд в "Инстаграм" под снимка с Галена. Кадърът, на който той е прегърнал изпълнителката, за кратко време събра над 600 харесвания в профила му.

Заедно с Божидар бяха брат му - националът Андриан Краев, както и половинката на последния Михаела Ангелова - сестра на Валери Божинов.

По-големият Краев е в България от няколко седмици. Той заведе екзотичната си половинка Бруклин в родната Враца, където запозна красавицата с родителите си Бойко и Ина.

Краев завърши сезона в Австралия с 8 гола и 5 асистенции в 29 мача във всички турнири.

Неговият Уелингтън Финикс остана на шестото място в първенството и отпадна в четвъртфиналите на заключителните серии, след като загуби с 0:2 от Аделаида Юнайтед.